مراسم ترحیم

بانهایت تاسف وتاثر به اطلاع می رساند مراسم خاکسپاری مرحوم جمشید حبیبی دایی آقای دکتر سهرابی عصر امروز جمعه بیست وچهارم مردادماه در شهر طالقان برگزار می گردد.همچنین مراسم سوم ایشان روز یکشنبه بعدازظهر بیست وششم مردادماه در مسجد جامع مرکزی شهرک-طالقان برگزار خواهد شد.

همجنین مراسم هفتم آن مرحوم روز پنج شنبه 30 مردادماه ساعت 16 الی 18 عصر در مسجد جامع شهرک-طالقان برگزار می گردد. روحش شاد ویادش گرامی باد.

/ 7 نظر / 16 بازدید
گورابی

خدمت جناب آقای دکتر تسلیت عرض میکنم

کامران امیدوار

جناب اقای دکتر سهرابی در غم از دست دادن عزیزان به سوگ نشستن صبری میخواهد عظیم ، برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی و برای آن عزیز در گذشته غفران و رحمت واسعه الهی را خواستارم .

محمد مقدسي

با سلام. مصيبت وارده را به جنابعالي و خانواده محترم تسليت عرض نموده و از درگاه خداوند منان براي آن مرحوم علو درجات و براي بازماندگان صبر و شكيبايي آرزو دارم.

علی بینائیان

انا لله و انا الیه راجعون «و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید» جناب آقای دکتر سهراب درگذشت دایی گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .

مهشید رفعتی

آقای دکتر تسلیت عرض میکنم

فریبرز احمدی

جناب آقای دکتر سهرابی ، خدمت جنابعالی وخانواده محترم تسلیت عرض میکنم.

کمال طارمی

باسلام خدمت استاد گرامی احترامآ مصیبت وارده را به شما وخانواده محترم تسلیت عرض نموده وبرای آن مرحوم طلب آمرزش دارم ،روحش شاد باد .